That Time When Raw Sewage Cancelled One Of My Gigs

How Did I Forget Pepper Jack Cheese? | Community Board Polls

My Band Made $400 to Play One Song

5 Ways to Re-Purpose Your Episodes Like a Champ with Transcripts

How I Became a Full-Time Musician and Toured Casinos Across the Country

Pet Peeve: Not Parking Within The Lines

I’d Rather be Punched in the Face

Thinking About Having a Podcast? Let Derrick Help You!

** CHEAP ** Great deal on Jell-O Gelatin or Pudding at Shaw’s

I use affiliate links in some of my posts. I may earn a commission if you use my links. Full disclosure.

There is a coupon for Jell-O on coupons.com. You can use it to score a great deal on 4 boxes of Jell-O pudding or gelatin!

Buy (4) boxes Jell-O pudding or gelatin on sale for 4/$3 (there is a catalina if you buy 4)
Use (1) $1.25/3 Jell-O, Philly, Honey Maid, Nilla
Pay $1.75, or 44¢ each
Receive a $1 catalina coupon for your next purchase!

BEST DEAL!  If you can print 4 coupons (need two computers), it will look like this:

Buy (12) boxes Jell-O pudding or gelatin on sale for 4/$3 ($9 total)
Use (4) $1.25/3 Jell-O, Philly, Honey Maid, Nilla (covers all 12 boxes!)
Pay $4, or 33¢ each
Receive a $3 catalina coupon for your next purchase

Hmmm… the Shaw’s flyer shows the cook & serve pudding, so I’m not sure if instant is included.

Remember the Jell-O poke cake from the 70s???

 

BE COOL -> Subscribe to my Youtube channel


Comments are closed.