Don’t Let Toxic People Take You Down

Thank You for Listening to My Story on Alcoholism

Rachel Greenwell’s Story about Addiction, Mental Illness & Self-Worth

My Personal Journey after Completing Rehab

How To Grow Your Podcast Agency in 2022

My Story of Alcoholism

What Rehab Was Like For Me

I Answer MORE of Your Questions

I Answer Some of Your Questions

2021: The Year I Opened Up

Thinking About Having a Podcast? Let Derrick Help You!

Jif To Go 8-Packs Only $1.50 at Shaw’s with Printable Coupons

I use affiliate links in some of my posts. I may earn a commission if you use my links. Full disclosure.

I spotted Jif To Go 8-Packs on sale at Shaw’s tonight!  Here’s the deal for ya!

Buy (1) Jif To Go 8-pack on sale for $2.50
Use (1) $.50/1 Jif To Go 8-pack printable coupon
coupon will double to $1.00 off
Final price is $1.50 for an 8-pack of Jif To Go, so only $.19 per cup!

Coupon Math: The 8 little cups of peanut butter are 1.5 ounces each. That’s 12 ounces of peanut butter total. That works out to $2.00 per pound for peanut butter ($1.50 / 12 = .125 x 16 = $2.00) which is a decent price for peanut butter!

 

BE COOL -> Subscribe to my Youtube channel


Comments are closed.