8 Years Sober

Growing Up in Maine

Why do humans engage more with negativity?

Tour of the Pleasant Hill Boat Launch

Driving Down a Mississippi Country Road with Music

The Bee Gees on 8-track – How I Discovered Music

First Rehearsal in 16 Months

Why I’m meeting with the Mayor of Hernando, MS

I’m joining a band and will be playing live music again!

Jello-O Pudding 4 pk. $1.11 at Market Basket with Printable Coupon & 4% Savings

I use affiliate links in some of my posts. I may earn a commission if you use my links. Full disclosure.
jello

At Market Basket 5/11-5/17
Buy (3) Jell-O Pudding 4 pk. 14 oz. on sale for $1.50 each
Get 4% discount at the register thru 2014
Use (1) $1/3 Jell-O printable coupon
Final price is $3.32 for 3 so only $1.11 each.

There’s always room for Jell-O!  Gelatin 4 pks. included in sale.

 

BE COOL -> Subscribe to my Youtube channel


Comments are closed.